"Мәртебелі маман-2019" байқауының қорытындысы

 

ІІІ Республикалық «МӘРТЕЛІ МАМАН-2019» байқауының қорытындысын шығару жөніндегі конкурстық комиссиясының қорытынды отырысының

ХАТТАМАСЫ


2019 ж. «01» ҚАЗАН

№ 64 ХАТТАМАСЫ


Конкурстық комиссиясының құрамы – 5 адам, қатысқандар – 5 адам.

Комиссия отырысы заңды болып есептеледі, себебі кворум бар (оның құрамынан үштен екі бөлігінің астамы).

Қатысқандар:


Комиссия Төрайымы:

Н.А.Жолтаева

Комиссия мүшелері:

Ғ.Т.Тәутай

А.М.Мүталап

А.А.Елеусіз

С.Ә.Әліхан

Комиссия хатшысы:

Ж.С.Тәжекеева

КҮН ТӘРТІБІ:

1. ІІІ Республикалық «Мәртебелі маман-2019» байқауының қорытындысын шығару жөніндегі конкурстық комиссиясының қорытынды отырысының шешімін шығару.

Күн тәртібіндегі әртүрлі мәселелер бойынша

Тыңдалды:

Комиссия хатшысы Ж.С.Тәжекеева: Еліміздегі педагог мамандардың жан-жақтылығын саралайтын, педагогикалық іс-тәжірибелерін өзге жас мамандармен бөлісіп, педагогикалық шеберлік барысында интернет ресурстарын тиімді пайдала білу, кәсіби білім, білік дағдыларын саралау мақсатында Халықаралық ғылым мен білімді қолдау орталығы мен «Эрудит» Республикалқ интеллектуалды білім сайтының  мұғалімдер күніне орай ұйымдастырған 12  қыркүйек пен 27 қыркүйек аралығында «Мәртебелі мама-2019» байқауын ұйымдастырған болатын.

Байқауға республикамыздың әр аймағынан 100-ге жуық педагог бағын сынады. Байқау екі тапсырмадан тұрды. 1) Мұғалім өзі беретін пән бойынша ашық сабағын немесе қмж сабақтарын, номинациясына байланысты тәрбие сағаттарын жіберу, 2) «Мамандығым- мақтанышым» немесе «Мені мамандығымның қоғамдағы рөлі» атты тақырыптарда эссе жазу. Мұғалімдер сайысқа жан-жақты дайындалған, талаптарға сай қмж сабақтарын жолдаған. Кейбір мұғалімдер сабақтарына қоса фотосуреттер жіберу арқылы сбақтарын айқындай түскен. Ал, эссе жазуға келетін болсақ, интернет материалдарын жиі қолданған жұмыстарда кездесті. Эссені бағалау өлшемдері бойынша мемлекеттік бағдарламаларды насихаттауда білім беру мекемелерінің ролін жақсы көрсете білген мұғалімдерде баршылық.

Сөйлегендер:

А.А.Елеусіз – Байқау қорытындысында жеңімпаз деп танылған мұғалімдерді «Мәртебелі маман» төсбелгісімен марапаттауды ұсынамын. Сондай-ақ төсбелгі жарнасына жеңілдіктер қарастыруды сұраймын.

А.Мүталап – Жүлделі орын алған ұстаздар арнайы дипломдармен марапатталады, ал қатысқан мұғалімдер арнайы номинациялы дипломдармен марапатталсын.

ІІІ Республикалық «МӘРТЕБЕЛІ МАМАН-2019» байқауының қорытындысы

Аты-жөні

Номинациясы

Орындары

1

Досжанова Мира Сапаргалиевна

«Үздік биология пәні мұғалімі»

2

2

Қызыр Алмагул

«Үздік музыка пәні мұғалімі»

2

3

Алиаскарова Гульнур Бакбергеновна

«Үздік сынып жетекші»

1

4

Құрманәлиева Эльмира Мақанбетжанқызы

«Үздік биология пәні мұғалімі»

1

5

Тулегенова Гулназ Мергенбаевна

«Үздік тарих мұғалімі»

1

6

Күздеубаева Сәуле Сайфуллақызы

«Үздік колледж оқытушысы»

1

7

Шалаева Жансая Мейрамбековна

«Үздік психолог»

3

8

Сулейменова Салтанат Амановна

«Үздік математика пәні мұғалімі»

1

9

Әбдіқайыр Гүлзира Өтегенқызы

«Үздік химия пәні мұғалімі»

2

10

Абилдаева Жанар Балыкбаевна

«Үздік тарих пәні мұғалімі»

3

11

Жәлімбетова Әйгерім Сұлтанбекқызы

«Үздік биология пәні мұғалімі»

2

12

Жусупова Айгерім Балгабаевна

«Үздік психолог»

3

13

Доскалиева Гүлзат Қожамуратовна

«Үздік ағылшын тілі мұғалімі»

2

14

Қасымбекова Замира Маратовна

«Үздік қазақ тілі мұғалімі»

1

15

Жунусходжаева Марита Сериковна

«Үздік бастауыш сынып мұғалімі»

2

16

Боранбаева Гүлфайруз Қуантқанқызы

«Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі»

1

17

Жаңабай Жаухар

«Үздік бастауыш сынып мұғалімі»

2

18

Дәйтова Салтанат Кәдіралықызы

“Үздік қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі”

2

19

Абдуллаева Динара Құрманәліқызы

«Биология пәні мұғалімі»

3

20

Хайруллина Гүлнұр

«Үздік тарих пәні мұғалімі»

2

21

Нұрмағамбетова Сәнімгүл

«Үздік география пәні мұғалімі»

2

22

Абдуллаева Динара Қарлыбайқызы

«Үздік география пәні мұғалімі»

1

23

Аминова Гүлдариға

«Үздік көркем еңбек пәнінің мұғалімі»

2

24

Сапар Гүлмирам Әбдірқызы

«Үздік көркем еңбек пәнінің мұғалімі»

2

25

Сапаров Бөлтірік Жалғасұлы

«Үздік көркем еңбек пәнінің мұғалімі»

3

26

Орақбай Бақыткүл

«Үздік психолог»

2

27

Ақылбекова Дина Нұрланқызы

«Үздік физика пәні мұғалімі»

1

28

Баймаханова Салтанат Алпысовна

“Үздік информатика пәні мұғалімі

3

29

Әбілдаева Әсия Жаппарқұлқызы

«Үздік қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

2

30

Қанибай Нұргүл Бұхарбайқызы

«Үздік кітапханашы»

2

31

Катжанова Гульбар Гусмановн

«Үздік қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

3

32

Бержанова Тамара Бержановн

«Үздік бастауыш сынып мұғалімі»

1

33

Қонысбаева Қарлығаш Кенбайқызы

«Үздік өзін-өзі тану пәні мұғалімі»

2

34

Иманбаева Динара

«Үздік сабақ жоспар» байқауы

2

35

Узахбаева Гулжайна

«Үздік сабақ жоспар» байқауы

3

36

Аманжолова Нургуль

«Үздік сабақ жоспар» байқауы

2

37

Абдурасулова Мухаббат Асаповна

«Үздік математика пәні мұғалімі»

3

38

Даниярова Дария Сагингалиевна

«Үздік орыс тілі пәнінің мұғалімі»

1

39

Кулниязова Баян Махсетбаевна

«Үздік география пәнінің мұғалімі»

1

40

Табирова Эльмира Мухитхановна

«Үздік психолог»

2

41

Әбдіхалықова Жайнагүл

«Үздік сабақ жоспары» байқауына

3

42

Жарылқасын Гауһар Айболатқызы

«Үздік сабақ жоспары» байқауына

2

43

Айланхан Жанболат

«Үздік математика пәні мұғалімі»

3

44

Арыстанова Гүлстан Жалмұханбетқызы

«Үздік тарих пәнінің мұғалімі»

2

45

Шлманова Гүлзат Бақытжановна

«Үздік орыс тілі пәнінің мұғалімі»

1

46

Оразымбетова Ләйлә Әбиқызы

«Үздік қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

2

47

Туремуратова Турсынгуль Токтарбаевна

«Үздік бастауыш сынып мұғалімі»

1

48

Айдаралиева Дана Жаксылыковна

«Үздік тарих пәні мұғалімі»

3

49

Байтұрсынова Ғалия Бейсенбайқызы

«Үздік тарих пәні мұғалімі»

3

50

Жумабаева Калдыгуль Колдыбаевна

«Үздік тарих пәні мұғалімі»

3

51

Торжымбаева Светлана Мұхамбетсапақызы

«Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі»

2

52

Таласбекова Әлия Амантайқызы

«Үздік қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

2

53

Әнуарбекқызы Әсия

«Үздік математика пәні мұғалімі»

2

54

Калиева Бахыт Жантугановна

«Үздік қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

3

55

Тулешова Гульнар Асилбековна

«Үздік бастауыш сынып мұғалімі»

2

56

Момынова Жұлдыз

«Үздік бастауыш сынып мұғалімі»

3

57

Оринбекова Айгуль Нурлыбаевна

«Үздік тарих пәні мұғалімі»

2

58

Батырханова Әсел Мухитқызы

«Үздік әлеуметтік талдаушы»

2

59

Касайнова Шамшия Абаевна

«Үздік қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

3

60

Камидуллина Жазира Изтургановна

«Үздік орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

3

61

Нахипова Фариза Бахтияровна

«Үздік өзін-өзі тану пәні мұғалімі»

1

62

Аралбаева Нурия

«Үздік бастауыш сынып мұғалімі»

1

63

Кушекова Елена Насеновна

«Үздік география пәнінің мұғалімі» «Үздік сынып жетекшісі»

2

64

Нарымбетова Шакизат Әбдіразаққызы

«Үздік орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

3

65

Жунусходжаева Марита Сериковна

Бастауыш сынып мұғалімі

1

66

Ниязова Гүлнұр Хусайнқызы

Бастауыш сынып пәні мұғалімі

2

67

Жеткербаева Айгерім Жеткербайқызы

Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі

3

68

Уржаева Жұмаслу Р.

открытый урок

3

69

Зайко Ирина В.

Бастауыш сынып мұғалімі

3

70

Исказиева Динара А.

Көркем еңбек мұғалімі

3

71

Майташева Сәрсенгүл С.

Ашық сабақ

2

72

Ибраева Ләззат

Үздік психолог

2

73

 Туремуратова Турсынгуль Токтарбаевна

«Үздік бастауыш сынып мұғалімі»

3

74

Қоспанова Айымкул Омаровна

«Үздік кітапханашы»

2

75

Айланхан Жанболат

«Үздік математика пәні мұғалімі»

2

76

Омарова Сагдат Бакеновна

«Үздік өзін-өзі пәні мұғалімі»

1

77

Бердигалиев Алтынбек Серикович

«Үздік музыка пәні мұғалімі»

1

78

Аббазова Умида Хужагалдиевна

«Үздік өзін – өзі тану пәні мұғалімі

2

79

Сабирова Жанар Абдумажитовна

«Үздік орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

2

80

Айтбаева Ғазиза Мұхтарбековна

«Үздік қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

2

81

Сабирова Жанар Абдумажитовна

«Үздік орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

2

80

Байгужина Алия Жармухаметовна

Ең үздік сынып жетекші» байқауы

2

83

Кунанбаева Ботагоз Зулкайнаровна

 Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі

2

84

Аманжолова Гүлнар Шақизақызы

«Үздік кітапханашы»

1

85

Бимагамбетов Қуандық Молжігітұлы

«Үздік информатика пәні мұғалімі»

1

86

Айжанова Нұргүл

«Үздік химия пәні мұғалімі»

2

87

Тойбахова Жадыра

«Үздік бастауыш сынып мұғалімі»

3

88

Ахметбекова Камшат Кадиржановна

«Үздік қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі»

3

89

Құлахметова Айнұр Ізбасарқызы

«Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі»

2

90

Әбілдаева Манат Жақсылыққызы

«Үздік математика пәні мұғалімі»

3

91

Игілік Амангүл Игілікқызы

«Үздік психолог»

1

92

Жайбергенова Мөлдір

«Үздік химия пәні мұғалімі»

2

93

Тағыбергенова Гүлжанар Ерболқызы

«Үздік физика пәні мұғалімі»

3

94

Утепбергенова   Макпал

«Үздік ағылшын тілі пәні мұғалімі»

2

95

Жанибай Сымбат Бағдатбекқызы

«Үздік өзін-өзі тану пәні мұғалімі»

2

96

Жұмырова Айгерім Амандыққызы

«Үздік колледж оқытушысы»

2

97

Сейтімова Айсұлу

«Ағылшын тілі пәні мұғалімі»

3

98

Серикбай Биша

Өзін-өзі тану пәні мұғалімі

3

ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Байқаудың жүлделі орын жеңімпаздары  арнайы дәрежелі дипломдармен және ХБҒҚО-ның арнайы  «МӘРТЕБЕЛІ МАМАН» төсбелгісімен екі жақты келісім негізінде марапатталсын. Қалған қатысушы ұстаздар номинациялы дипломдармен марапатталсын.

Дауыс бергендер:

«Қарсы емеспін» - бірауыздан (5 адам)
«Қарсы болғандар» – жоқ

«Қалыс қалғандар»- жоқ.

Қатысқандар:


Комиссия Төрайымы:

Н.А.Жолтаева

Комиссия мүшелері:

Ғ.Т.Тәутай

А.М.Мүталап

А.А.Елеусіз

С.Ә.Әліхан

Комиссия хатшысы:

Ж.С.Тәжекеева

 

Қосымша сұрақтар бойынша сайт әдіскері: 87718214657 ; 87475105009


ИИН 770620303470
6762 0035 1057 9062 НАРОДНЫЙ БАНК КАЗАХСТАНА
5169 4971 4789 2487 КАСПИЙ GOLD

Пікір қалдыру

Код көрсетілмесе, бетті қайта жаңартыңыз